Apex Legends - ponad połowa graczy na PS4 nigdy nie wskrzesiła zabitego towarzysza

Wynika z danych o trofeach.

Ponad połowa osób grających na PS4 w darmową strzelankę Apex Legends nigdy nie wskrzesiła zabitego podczas rozgrywki towarzysza - wynika z danych na temat odblokowanych trofeów.

Jedno z osiągnięć w produkcji - o nazwie „Gracz drużynowy” (w oryginale Team Player) - dotyczy właśnie odradzania poległych sojuszników. Wyzwanie zrealizowało dotychczas 49,5 procent użytkowników. Nie jest jasne, jak sytuacja wygląda na PC i Xbox One.

Wskrzeszania kompanów nie powinno mylić się z podnoszeniem powalonych towarzyszy, odbywającego się zapewne częściej. Tego drugiego można dokonać, gdy zdrowie członka drużyny spadnie do zera - wystarczy przytrzymać odpowiedni przycisk przez około 6 sekund.

apex_legends_trofea
Dane na temat trofeów w Apex Legends

Ożywianie zabitych kolegów z zespołu jest zaś nieco bardziej skomplikowane. Z pozostawionego przez poległego gracza ekwipunku należy zabrać sztandar, który następnie trzeba umieścić w specjalnym Sygnalizatorze Odrodzeń.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Niektórzy zwracają uwagę, że system odradzania sojuszników nie jest zbyt czytelny. Część użytkowników uważa, że wielu grających nie jest świadomych, że gra pozwala na wskrzeszenie zabitego kompana.

Apex Legends to battle royale dopracowane do granic możliwości - 60 graczy podzielonych na trzyosobowe drużyny trafia na wyspę, gdzie walczą o przetrwanie. Zwycięża zespół, którego członkowie jako ostatni pozostają przy życiu.

Źródło: Resetera

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami