Apex Legends - 36 zabójstw w jednym meczu. Rekord streamera

Bez wsparcia towarzyszy.

Jeden z graczy Apex Legends dokonał nietypowego wyczynu - podczas jednego meczu w pojedynkę zdołał zlikwidować 36 przeciwników, ustanawiając tym samym nowy rekord w strzelance.

Streamer o pseudonimie Mendokusaii wziął udział w starciu wraz z dwójką osób dobranych losowo przez grę. Towarzysze jednak szybko polegli, po czym opuścili zmagania, a użytkownik pozostał sam na polu bitwy.

Gracz, który kierował postacią Wraith, długo utrzymał się przy życiu. Bez niczyjej pomocy pokonał 36 rywali, którym łącznie zadał blisko 5,5 tysiąca obrażeń. Obecnie jest to najwyższa liczba zlikwidowanych wrogów w Apex Legends - wcześniejszy rekord wynosił 34 zabójstwa.

Mendokusaii przyznał, że podobne osiągnięcie jest zasługą szczęścia. Przekonuje, że duży wpływ na wynik miał też brak umiejętności oponentów, którzy zachowywali się niczym boty sterowane przez sztuczną inteligencję.

„Nikt ze sobą nie walczył, byli tak źli, że nie mogli zadać sobie nawzajem obrażeń. Jestem pewny, że byłem jedynym na serwerze potrafiącym trafić przeciwnika” - wyjaśnił streamer podczas transmisji z meczu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Użytkownik w przeszłości był jednym z zawodników Houston Outlaws - reprezentującej amerykański Teksas profesjonalnej drużyny, która toczyła zmagania w wykreowanej przez studio Blizzard sieciowej strzelance Overwatch.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami