W Apex Legends zbanowano już ponad 16 tysięcy kont

Twórcy pracują nad systemem zgłaszania oszustw.

Raspawn Entertainment - twórcy Apex Legends - zbanowali już 16 tysięcy kont, na których gracze stosowali niedozwolone oprogramowanie. Studio poinformowało o danych w oficjalnym wpisie na forum Reddit.

Deweloperzy zachęcają uczciwych graczy do nagrywania dowodów i zgłaszania oszustów, choć materiał wideo nie jest konieczny.

„Nawet jeśli nie możecie umotywować zgłoszenia dowodem, zapiszcie identyfikator gracza, a my przyjrzymy się podejrzanemu kontu” - czytamy w publikacji.

ap
16 tysięcy graczy to tylko ułamek użytkowników Apex Legends

Aktualnie w Apex Legends nie ma żadnego systemu oznaczania oszustów. Aby zgłosić nieuczciwe zachowanie, należy skorzystać z dedykowanej strony internetowej. Wygląda jednak na to, że twórcy uzupełnią grę o możliwość dokonania zgłoszenia bezpośrednio w grze.

„Widzimy wasze prośby dotyczące opcji meldowania o cheaterach. Powiem tylko, że to bardzo dobry pomysł” - napisał deweloper na Reddicie.

Respawn Entertainment pracuje też nad wyeliminowaniem błędów zawieszających grę podczas walki, a także „poprawą stabilności i ogólnej jakości rozgrywki”. Aktualizacja do gry pojawi się w przyszłym tygodniu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Materiał reklamujący cheaty do Apex Legends można obejrzeć poniżej:

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami