Apex Construct zyskuje na popularności. Gracze mylą tytuł z Apex Legends

Produkcje nie mają ze sobą nic wspólnego.

Apex Construct to gra VR, wydana na PC i PS4 w marcu 2018 roku. W zeszłym tygodniu na terenie Chin produkcję kupiło więcej osób niż w okresie ubiegłych 12 miesięcy. Wszystko przez to, że gracze mylą tytuł z Apex Legends.

Jak poinformowali twórcy na forum Reddit, liczba odwiedzających Apex Construct na Steamie zwiększyła się o 4000 procent po premierze battle royale od Respawn Entertainment - pomimo że produkcje łączy tylko pierwszy człon tytułu.

Studio Fast Travel Games oczekuje, że wielu nabywców zechce zwrócić produkt, kiedy okaże się, że nie kupili Apex Legends. Część graczy z Chin wyraziła już niezadowolenie, wystawiając Apex Construct negatywną recenzję na platformie Valve.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Przypomnijmy, że Apex Legends dostępne jest za darmo, natomiast Apex Construct w wersji PC kosztuje niecałe 108 zł.

W grze mylonej ze strzelanką Respawn Entertainment przenosimy się do przyszłości, w której świat opanowały roboty. Bohater rozwiązuje łamigłówki, a także walczy z mechanicznymi wrogami, korzystając z łuku.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami