Assassin's Creed 3 Remastered - premiera 29 marca na PC, PS4 i Xbox One

Plus: zwiastun porównujący grę z oryginałem.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ujawnili dokładną datę premiery Assassin's Creed 3 Remastered. Odświeżona wersja produkcji zadebiutuje 29 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, wszyscy nabywcy przepustki sezonowej do ubiegłorocznego Odyssey tytuł otrzymają bez dodatkowych opłat. Wydawca przygotowuje jednak opcję kupna gry osobno.

Na PC, PS4 Pro i Xbox One X produkcja zaoferuje obsługę 4K i trybu HDR. Na podstawowych modelach konsol wyświetli się zaś w 1080p. Do tego odświeżone tekstury w wyższej rozdzielczości i nowy system generowania światła.

Są też inne usprawnienia, w tym zmienione modele postaci i gęstsze tłumy na ulicach, bardziej szczegółowe otoczenie oraz więcej efektów graficznych. Twórcy obiecują też naprawę mechanizmów rozgrywki, na które zwracali uwagę posiadacze oryginału.

Zobacz: Assassin's Creed 3 - Poradnik, Solucja

W skład pakietu wejdzie nie tylko sam tytuł, ale i wszystkie rozszerzenia do trzeciej odsłony cyklu. Pojawi się również zremasterowana wersja Assassin's Creed Liberation, które początkowo ukazało się na przenośnym PS Vita, a później trafiło na platformy stacjonarne.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami