Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fani Assassin’s Creed także planują sieciowy pogrzeb

Ubisoft wyłącza serwery.

Miłośnicy Assassin’s Creed nie chcą być gorsi od fanów Red Dead Online i także planują pogrzeb dla gier. Harmonogram jest jednak dużo bardziej rozbudowany i obejmuje kilka tygodni wydarzeń.

Jak ogłosił niedawno Ubisoft, w dniu 1 września zamknięta zostania infrastruktura między innymi dla Assassin’s Creed 3, Brotherhood oraz Revelations. Gracze chcą więc uczcić te tytuły, które oferowały zmagania sieciowe, po raz ostatni zbierając się w rozgrywkach, choćby na kilka godzin.

Najpierw - w dniach 23 i 24 lipca oraz 29 i 30 lipca - fani pożegnają Assassin’s Creed: Brotherhood, pierwszą odsłonę słynnej serii oferującą tryb multiplayer. Organizatorzy nawołują, by zalogować się o 21:00 polskiego czasu. Kolejne dwa weekendy przeznaczone zostaną na Assassin’s Creed: Revelations, ostatnią część trylogii z Ezio.

W dniach 19-20 i 26-27 sierpnia pora na Assassin’s Creed 3, gdzie graliśmy już jako Connor Kenway. Warto dodać, że ten tytuł dostał w 2019 roku remaster, którego serwery nie zostaną wyłączone wraz z początkiem września. Szczegółowy harmonogram „pogrzebów” znaleźć można w serwisie Reddit, gdzie trwa mobilizacja fanów.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Brotherhood

PS3, Xbox 360, PC

Assassin's Creed III

Video Game

See 1 more

Assassin's Creed: Revelations

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze