Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Następny Assassin's Creed z akcją w feudalnej Japonii?

Sugerują symbole z intra do trzeciej części serii.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie DoktahManhattan twierdzi, że film wprowadzający do Assassin's Creed 3 może wskazywać na miejsce akcji kolejnej - po tegorocznej - odsłony cyklu.

W nagraniu widoczne są wizerunki egipskiego Oka Horusa, greckiej litery Omega i tradycyjnej japońskiej bramy Torii. Internauta zwraca uwagę, że dwa pierwsze najprawdopodobniej odnoszą się do Origins i Odyssey, które rozgrywają się odpowiednio w Egipcie i Grecji.

DoktahManhattan uważa, że ostatni symbol oznacza, że następna część Assassin's Creed zostanie umiejscowiona w Japonii. Oczywiście są to jedynie spekulacje, jako że ułożenie wymienionych grafik mogło być przypadkowe - zwłaszcza, że gra, z której pochodzi intro, ukazała się w 2012 roku.

Egipt, Grecja i Japonia?

Faktem jest jednak, że Ubisoft bierze pod uwagę przygotowanie odsłony cyklu osadzonej w Kraju Kwitnącej Wiśni. Lokalizacja pojawiła się - wraz z kilkoma innymi - w ankiecie rozesłanej do fanów serii o zakapturzonych zabójcach.

Obecnie trwają prace nad Assassin's Creed Odyssey, które zadebiutuje 5 października. Produkcja rozegra się w starożytnej Grecji, a gracze pokierują poczynaniami jednej z dwóch postaci - Alexiosa lub Cassandry.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze