Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed 3 Remastered zapowiedziane

Oraz odświeżona wersja Liberation.

Przepustka sezonowa do Assassin's Creed Odyssey będzie zawierać odświeżoną wersję trzeciej części serii cyklu, a także odsłony o podtytule Liberation - poinformował Ubisoft. Dodatkowo, zremasterowane gry w marcu 2019 roku zadebiutują jako samodzielny produkt.

Odnowione edycje zmierzają na PC, Xbox One i PlayStation 4. Odświeżone wersje cechuje nie tylko poprawiona warstwą graficzna (rozdzielczość 4K i HDR), ale też usprawnione mechanizmy rozgrywki (dzięki, IGN).

Assassin's Creed 3 zadebiutował w 2012 roku. Głównym bohaterem jest Connor, a akcja toczy się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783. Gra zaproponowała wyraźnie zmieniony względem poprzednich części cyklu system walki.

Co ciekawe, Liberation otrzymało już edycję HD

Z kolei Liberation był pierwszą odsłoną, w której gracz wcielał się w kobietę. Produkcja korzysta z mechanizmów znanych z wyżej wymienionego tytułu. Pierwotnie gra ukazała się na PlayStation Vita, w 2012 roku.

Oprócz wspomnianych remasterów, nabywcy przepustki sezonowej do Assassin's Creed Odyssey otrzymają szereg darmowych i płatnych DLC. Premiera 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze