Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed 3 Remastered poprawi misje fabularne, skradanie i ekonomię

Istotne zmiany w rozgrywce.

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły na temat zmian, które wprowadzono do rozgrywki w Assassin's Creed 3 Remastered. Odświeżona wersja zaoferuje szereg innowacji względem oryginału.

Twórcy przebudowali interfejs użytkownika w taki sposób, by lepiej odpowiadał „dzisiejszym standardom” - dodano na przykład ustawienia dla daltonistów. Zmodyfikowano również główne misje fabularne, by gracze „łatwiej nadążali za opowieścią”.

Usprawnień doczekała się minimapa oraz mapa nawigacyjna, a deweloperzy zaimplementowali funkcję swobodnego celowania ze wszystkich broni. Uproszczono także ekonomię, dzięki czemu powinna zagwarantować bonusowe korzyści, w tym opcję wytworzenia nowej broni.

Twórcy udoskonalili też skradanie, wprowadzając rozwiązania znane z nowszych odsłon cyklu. Gracze skryją się w zaroślach, zwabią przeciwników gwizdaniem i wykonają podwójne zabójstwa ukrytym ostrzem. Autorzy zaznaczają, że zmiany zapewniają „lepszą równowagę” pomiędzy akcją a cichym działaniem.

Poza tym produkcja zaoferuje dodatkowe stroje dla prowadzonej postaci - kostiumy Aleksiosa z Odyssey, Bayeka z Origins oraz Aquilara z wydanego w 2016 roku filmu kinowego w uniwersum serii.

Poprawiona grafika to nie wszystko

Zobacz: Assassin's Creed 3 - Poradnik, Solucja

Oczywiście nie zabraknie ulepszonej grafiki. W planach jest obsługa 4K i trybu HDR na komputerach i mocniejszych modelach konsol. Do tego odświeżone tekstury w wyższej rozdzielczości i nowy system generowania światła.

Assassin's Creed 3 Remastered zadebiutuje 29 marca na PC, PS4 i Xbox One, a 21 maja trafi na Switch. Nabywcy przepustki sezonowej do ubiegłorocznej odsłony cyklu otrzymają grę bez dodatkowych opłat.

Źródło: Ubisoft

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed III

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze