Daniel Vávra, jeden z głównych producentów studia Warhorse Studios, odpowiedzialnych za Kingdom Come: Deliverance, opublikował zdjęcie, z którego można wywnioskować, że tworzona jest kontynuacja realistycznego RPG-a.

Na wspomnianej fotografii widnieją aktorzy lub twórcy w średniowiecznych strojach, którzy brali udział nad ciągle rozwijanym Kingdom Come: Deliverance. Najbliższa przyszłość przyniesie bowiem fabularne rozszerzenia popularnej produkcji.

Szczegół, który może wskazywać na pracę nad konktynuacją gry, znajduje się w prawym górnym rogu pierwszej fotografii. Znajduje się tam tablica z napisem „KCD2 - 1506”. Interesująca ciekawostka została szybko wychwycona przez wielbicieli gry.

kingdom_come_deliverance_2
Zdjęcie z Twittera Daniela Vávry

Takie oznaczenie może sugerować proces produkcyjny Kingdom Come: Deliverance 2 z akcją osadzoną w 1506 roku, a więc erze Jagiellonów. Gdyby przypuszczenie okazało się poprawne, fabuła takiej produkcji miałaby miejsce nieco ponad sto lat po historii znanej z pierwszej części. Wciąż jednak to tylko przypuszczenia.

„KDC to idealny dowód na to, że średniowieczne RPG może intrygować nawet bez magii, smoków i potworów.” - głosi nasza recenzja Kingdom Come: Deliverance. Grze przyznaliśmy srebrną Rekomendację.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały