Po misji Jeden z Nas automatycznie rozpocznie się kolejne zadanie. Składa się właściwie tylko z jednego etapu, ale potrafi zabrać dużo czasu i wymaga cierpliwości.

W bunkrze przejdź do skrzydła wojskowego - kieruj się znakami przy przejściach i szukaj oznaczeń „Military Wing”. Gdy dotrzesz na miejsce, porozmawiaj z MODUS-em.

MODUS rozgada się, więc czekaj cierpliwie. Potem dostaniesz polecenie przejścia w lewo, do terminalu wojskowego. Aktywuj system awansów, wybierz dokumentację rekomendacyjną i kliknij listę rekomendacji. Potem kliknij rekomendacje bojowe.

Teraz, by zakończyć misję, pozostaje tylko zdobyć 10 rekomendacji.

Gdzie zdobywać rekomendacje

Jak wskazuje opis z prawej strony ekranu, przy nazwie misji, są dwa sposoby na pozyskanie rekomendacji. Pierwszy to pokonywanie przeciwników, którzy mają gwiazdki obok swoich nazw (gdy w nich celujesz).

f76oficer1

Problem w tym, że gra nie pokazuje nam, gdzie akurat znajdziemy takich wrogów. Musimy liczyć na to, że po prostu ich spotkamy. Radzimy wybrać się w okolice Whitespring lub do Charlestown, gdzie czasem można natknąć się na patrole Supermutantów z osobnikami legendarnymi.

Drugi sposób to wykonywanie publicznych wydarzeń, ale takich z dopiskiem Enklawa przez nazwą. Pojawiają się jednak one dosyć rzadko - możesz próbować wychodzić do menu głównego i logować się na nowo, by zmieniać serwery i próbować szczęście w ten sposób.

Gdy klikniesz na żółtą ikonę wydarzenia publicznego, przeniesiesz się automatycznie na miejsce.

f76oficer2

Wydarzenia publiczne zakładają zawsze walkę z falami przeciwników lub naprawdę i uruchamianie specjalnych nadajników, a przy okazję walkę z oponentami. To dosyć proste misje, które bez problemu wykonasz sam.

Kiedy zdobędziesz 10 punktów rekomendacji za wymienione wyżej czynności, automatycznie rozpocznie się kolejne zadanie - ostatnia misja głównego wątku w Fallout 76.

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Reklama