Red Dead Redemption 2 - Proste przyjemności

Misja główna: pomagamy na ranczu.

W poprzedniej misji, nazwanej po prostu Koło, rozpoczęliśmy pierwszą część epilogu gry, wcielając się tym samym w nikogo innego, jak Johna Marstona, bohatera pierwszej części RDR. Szukając szczęścia w Strawberry przypadkowo trafiliśmy na pewne ranczo, w którym być może znajdziemy zatrudnienie. Zleceniodawcą tej misji jest Tom Dickens, którego znajdziesz właśnie na wspomnianym ranczu, w stodole.

Zleceniodawca: Tom Dickens

Wyzwania w tej misji:

  • Napełnij wiadro z mlekiem w czasie poniżej 10 sekund
  • Ukończ misję w czasie poniżej 5 minut i 15 sekund
218

Podczas scenki wprowadzającej przy okazji poznasz właściciela rancza. Po rozpoczęciu zadania udaj się za jednym z pracowników rancza. Chwilę później pojawi się Abigail wraz z Jackiem. Podążaj za pracownikiem farmy do obory, gdzie… będziesz musiał wydoić krowę. Kieruj naprzemiennie prawy i lewy analog na kontrolerze w dół, aby napełnić wiadro.

Po chwili przyjdzie Jack - podążaj znowu za pracownikiem, gdzie weźmiesz widły. Podchodź do oznaczonych na radarze (żółtymi ikonami) zwierzęcych odchodów, po czym zrzucaj łajno na taczkę. Gdy ją napełnisz, odłóż widły we wskazanym miejscu, po czym udaj się do domu, aby porozmawiać z Abigail. Misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami