Powstaje Project Cars 3

Slightly Mad zatwierdziło projekt.

Dyrektor generalny studia Slightly Mad - Ian Bell - poinformował, że wraz ze swoim zespołem pracuje nad Project Cars 3, czyli kolejną odsłoną cyklu realistycznych wyścigów samochodowych.

We wpisie opublikowanym na łamach forum GT Planet menedżer wyjaśnił, że projekt znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju. To zaś oznacza, że nie może ujawnić na razie żadnych dodatkowych szczegółów.

„Słyszycie o tym pierwsi. Powstaje nowe Project Cars, gra została właśnie zatwierdzona. Nie mogę niczego ujawnić i nie spodziewajcie się konkretnych terminów. Zamierzamy wszystkich zaskoczyć, co jednak trochę potrwa" - wytłumaczył szef Slightly Mad.

Zobacz też: Project CARS 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednia odsłona serii - Project Cars 2 - ukazała się w ubiegłym roku na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja oferuje ponad 180 pojazdów i około 60 torów oraz karierę z szeregiem zróżnicowanych imprez i zawodów.

Istotną nowością jest LiveTrack 3.0 - system modyfikujący w czasie rzeczywistym porę dnia oraz warunki atmosferyczne na trasie. Zmiana aury pogodowej wpływa na model jazdy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami