Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: kwiecień 2020 - pełna oferta

Project Cars 2, Fable Anniversary i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na kwiecień 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Project Cars 2 i Fable Anniversary.

Pierwszą z wymienionych produkcji posiadacze Xbox One ściągną przez cały miesiąc. Pozycja to stawiający nacisk na realizm tytuł wyścigowy od deweloperów ze studia Slightly Mad. Projekt oferuje ponad 180 samochodów i 40 torów.

Natomiast między 16 kwietnia a 15 maja właściciele konsoli uzyskają dostęp do zestawu dwóch odsłon Knights of Pen and Paper - serii nietypowych gier, w których kierujemy uczestnikami papierowej sesji RPG.

Project Cars 2 stawia na realizm

Z kolei od 1 do 15 kwietnia na X360 pojawi się Fable Anniversary - odświeżona wersja pierwszej części cyklu. Twórcy znacznie udoskonalili grafikę, wprowadzając nowe tekstury i modele postaci oraz poprawiając oświetlenie.

Od 16 do 30 kwietnia produkcję w świecie fantasy zastąpi Toybox Turbos - zręcznościowe wyścigi od Codemasters. Gra inspirowana jest słynnym Micro Machines, co oznacza, że użytkownicy kierują modelami zabawkowych aut.

Zobacz na YouTube

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Następnie: Nowe gry na PS4 w PS Store - Resident Evil 3 i inne

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fable Anniversary

Xbox 360, PC

Project CARS 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze