Red Dead Redemption 2 - Syn króla

Misja główna: zakradamy się do Fortu Wallace.

W poprzedniej misji, Ulubieni synowie, nie pozwalaliśmy lufom naszych broni wystygnąć. Teraz również nie będzie zbyt dużo czasu na oddech. Zleceniodawcą tego zadania jest Charles, którego znajdziesz w rezerwacie na północy. Po rozmowie z mężczyzną wejdź do namiotu Szybującego Orła, a następnie dosiądź swojego wierzchowca.

Zleceniodawca: Charles

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij strzałem w głowę każdego żołnierza stojącego ci na drodze do Szybującego Orła
  • Zabij 15 przeciwników podczas ucieczki kanoe
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 80%

Podążaj za Charlesem do Fortu Wallace. Na początku musisz działać po cichu - w przeciwnym wypadku misja zakończy się niepowodzeniem. Najpierw zabij (przy pomocy łuku) jednego z dwóch wartowników (1) - celuj w głowę, a Charles zajmie się drugim. Zmierzaj za kompanem.

205

Nieco dalej pozbądź się wartownika na wieży (2), podczas gdy Charles zajmie się tym na ziemi. Dalsza część misji polega na podążaniu za Charlesem, wykonywaniu jego poleceń i eliminacji pojedynczych strażników.

W końcu dotrzesz do środka - wartowników będzie jednak zbyt dużo. Charles wyśle cię na jedną z wież, gdzie po wejściu drabiną do góry zabij strażnika, po czym wyjdź na mostek i spójrz w prawo. Strzel z łuku w wiszącą lampę (3).

206

Następnie w dowolny sposób dostań się do Charlesa. Wejdziecie do pomieszczenia z celami. Po pozbyciu się strażnika przeszukaj jego ciało, a następnie pozyskanymi kluczami otwórz cele. Teraz pozostało już tylko przebić się przez zaalarmowanych strażników. Trzymaj się wówczas Charlesa - w pewnym momencie dotrzecie do ściany, którą naruszysz strzelając z armaty (4) stojącej na podwyższeniu obok.

Następnie błyskawicznie wskocz na wierzchowca i zmierzaj za Charlesem. Odwracaj się i rozglądaj się za strażnikami, którzy ruszą za wami w pościg. W pewnym momencie dotrzecie do łódek - płyń naprzód i staraj się zabić zdecydowaną większość strażników, których łatwo zlokalizujesz po trzymanych zapalonych lampach.

Samo płynięcie nie wystarczy - w przypadku zgonu jakiejkolwiek postaci misja zostanie zakończona niepowodzeniem. Po dopłynięciu do bezpiecznego miejsca, misja dobiegnie końca.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami