Gra Avengers na gali The Game Awards 2018?

Sugeruje obecność braci Russo.

Geoff Keighley - prowadzący i pomysłodawca The Game Awards - poinformował, że na tegorocznej odsłonie gali pojawią się Anthony i Joe Russo, czyli reżyserzy „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Avengers 4”. Obecność braci sugeruje zapowiedź gry bazującej na uniwersum Marvela.

O grze Avengers wiemy już od początku 2017 roku. Projekt jest owocem współpracy Square Enix z Marvel Entertainment, a za produkcję odpowiada Crystal Dynamics, czyli twórcy nowych odsłon serii Tomb Raider.

Szczegóły na temat gry nie są znane. Do tej pory opublikowano jedynie krótki zwiastun, prezentujący przedmioty kojarzone z czwórką Mścicieli. Producenci zaznaczyli ponadto, że gra zaoferuje nową, oryginalną historię.

W pracach nad projektem pomagają też rzekomo byli twórcy Uncharted i Dead Space, którzy w styczniu bieżącego roku dołączyli do Crystal Dynamics.

Niewykluczone, że obecność braci Russo jest związana jedynie z zaprezentowaniem nowego zwiastuna „Avengers 4”, choć jest to mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że TGA to wydarzenie poświęcone grom.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami