Superman: World's Finest to nowa gra twórców Batman: Arkham?

Wynika z nieoficjalnych informacji.

W zbierającym dane na temat wymagań sprzętowych serwisie GameSystemRequirements umieszczono wpis poświęcony Superman: World's Finest - gry, nad którą ponoć pracuje studio Rocksteady.

Karta produkcji - odnaleziona przez jednego z użytkowników forum Resetera - nie zawiera konkretnych szczegółów. Sugeruje jedynie, że za projekt odpowiadają twórcy serii Batman: Arkham, a tytuł jest reprezentantem gatunku „action adventure”.

Nie wiadomo, na ile wpis jest wiarygodny. Faktem jest jednak, że zwykli użytkownicy nie mogą dodawać gier do bazy serwisu, więc Superman: World's Finest najwyraźniej nie jest zwykłym żartem internautów.

Poza tym warto podkreślić, że w przeszłości w serwisie pojawiły się - na miesiąc przed oficjalną zapowiedzią - informacje o Devil May Cry 5.

batman_superman
W nowej grze z Supermanem pojawi się też Batman?

Umieszczenie pozycji w GameSystemRequirements może oznaczać, że zostanie wkrótce ujawniona. Ostatnią w tym roku okazją do pokazania produkcji jest zaplanowana na 7 grudnia gala The Game Awards, w trakcie której organizatorzy wydarzenia zaprezentują co najmniej 10 nowych tytułów.

Warto również zwrócić uwagę na nazwę gry. Taką samą nosi komiks, w którym Superman podejmuje się współpracy z Batmanem - jeżeli projekt rzeczywiście powstanie, niewykluczone, że gracze otrzymają możliwość pokierowania także Mrocznym Rycerzem.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami