Red Dead Online oferuje tryb w stylu battle royale

Plus: gameplay z modułu sieciowego.

Wystartowały testy Red Dead Online, czyli sieciowego modułu Red Dead Redemption 2, a gracze zaczęli publikować filmy z rozgrywką. Okazało się też, że multiplayer oferuje tryb rywalizacji w stylu battle royale.

Wariant Make It Count przeznaczony jest dla 32 osób walczących o przetrwanie na regularnie pomniejszającym się polu bitwy. Wygrywa śmiałek, który jako ostatni pozostaje na mapie. Zmagania toczą się między innymi w Strawberry, Stillwater Creek i Tall Trees.

Nie zabrakło też innych trybów. W Most Wanted zwycięża gracz z najwyższą liczbą morderstw, ale za zabicie uczestnika z największą liczbą ofiar przyznawana jest dodatkowa nagroda. Potyczki rozgrywają się w Saint Denis, Tall Trees, Thieves Landing, Tumble Weed i Valentine.

Natomiast w Name Your Weapon należy używać określonego zestawu broni, a dodatkowo każdy oręż przyznaje użytkownikowi inną liczbę punktów. Wariant dostępny jest w lokacjach Lanik Electrical, Tall Trees, Heartland Oild Fields, Fort Mercer i Annesburg.

Są także zespołowy deathmatch (Team Shootout na mapach Saint Denis Docks i Bolger Glade), walka o strefy (Hostile Territory) oraz trzy typy wyścigów (okrążenia, jazda do wyznaczonego punktu i przejeżdżanie przez punkty kontrolne w dowolnej kolejności). Do tego misje fabularne do zabawy w pojedynkę.

Beta Red Dead Online uruchamiana jest w fazach. Wszyscy gracze dostęp do modułu wieloosobowego otrzymają 30 listopada.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami