Red Dead Redemption 2 - listy gończe: Lindsay Wofford

Zdobywamy fort przywódcy gangu.

Gdy ukończysz zadanie Prawdziwy olej z węża, odblokujesz możliwość ścigania zbrodniarzy. Jednym ze zleceń jest to na Lindsay Wofford - dowódcę Szubrawców z Lemonye. Władze poszukują zbiega żywego lub martwego.

Plakat, który musisz przeczytać, aby rozpocząć misję, znajduje się na posterunku policji w Saint Denis (1). Wejdź do budynku, skręć w prawo i zabierz ogłoszenie.

l1

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Przeczytaj notatkę na kartce, aby rozpocząć zadanie. Gra zaznaczy ci prawdopodobne miejsce pobytu przestępcy ikoną z czaszką - to na północ od twojej obecnej lokacji, niedaleko rzeki Kamassa River. Udaj się tam.

Upewnij się, że masz odpowiednio dużo amunicji, medykamentów i przedmiotów odnawiających Zabójczą precyzję - czeka cię dużo strzelania.

Gdy znajdziesz się w oznaczonym na biało obszarze, poszukaj dużego, drewnianego fortu. To tam znajduje się Wofford.

l2

Jedyne wejście znajduje się z północnej strony. Po przekroczeniu progu fortu, od razu schowaj się za jedną z osłon z worków, bo za chwilę rozpocznie się walka.

Eliminuj kolejnych przeciwników, uważając tym samym na zbiega - nie postrzel go, jeżeli chcesz dowieźć go żywego. W pierwszej chwili zajmij się operatorem działa maszynowego.

l3

Po kilku sekundach niedaleko ciebie pojawią się nowi członkowie gangu - wyjdą z chaty po prawej stronie. Niewykluczone, że spróbują cię również ostrzelać z flanki, a nawet w tyłu. Monitoruj minimapę.

Kiedy wyeliminujesz wszystkich oprócz Wofforda, ostrożnie wyjdź zza odsłony i udaj się do wieży po prawej stronie (2). Wejdziesz tam tylko korzystając z kładki z lewej strony.

l4

Aktywuj Zabójczą precyzję, złap przestępcę na lasso, a potem go zwiąż. Po wszystkim udaj się na posterunek w Saint Denis, umieść więźnia w celi i odbierz nagrodę - 100 dolarów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami