Red Dead Redemption 2 - Reklama, nowa amerykańska sztuka

Misja główna: stajemy za barem w saloonie w Rhodes.

Zadanie to będzie dostępne dopiero po ukończeniu innych dwóch misji - Prawdziwa miłość i Destylacja po amerykańsku. Hosea Matthews, bo to właśnie on jest zleceniodawcą tej misji, znajduje się niedaleko na północny wschód od aktualnego obozu.

Zleceniodawca: Hosea Matthews

Wyzwania w tej misji:

  • Zabij 5 Szubrawców z Lemoyne strzałami w głowę
  • Ukończ z celnością na poziomie przynajmniej 90%
  • Ukończ misję, nie wykorzystując przedmiotów uzupełniających zdrowie
105

Znajdziesz go przy wozie z bimbrem, który przywłaszczyliście sobie podczas zadania Destylacja po amerykańsku. Po scence wprowadzającej wsiądziesz na wóz, aby pojechać z alkoholem do posiadłości Braithwaite'ów. Po dotarciu na miejsce zostaniecie zatrzymani przez strażników, po czym wjedziecie na teren posesji.

Po kolejnym przerywniku udasz się do saloonu w Rhodes. Zatrzymaj się we wskazanym miejscu, po czym zabierz bimber z tyłu wozu i po krótkim dialogu z dwoma mężczyznami wejdź tylnymi drzwiami (1) do saloonu.

106

Gdy przejdziesz we wskazane miejsce, za bar, uruchomi się interaktywny przerywnik, w którym będziesz polewał do kieliszków (2) bimber. Aby to zrobić, unoś szklankę wychylając lewy analog do góry, a następnie podnieś butelkę robiąc to samo z prawym analogiem. Na końcu wychylaj lewy analog w lewo, aby napełnić naczynie.

Po kilku rozlanych kolejkach w saloonie pojawią się Szubrawcy z Lemoyne. Po krótkim dialogu rozpocznie się strzelanina. Chowając się za ladą, strzelaj do napastników, kontrolując przy tym górne piętro, gdzie również znajdują się przeciwnicy. W pewnym momencie wbiegnij na górę, zabijając kolejnych wrogów i podążaj za Hoseą.

Po wyjściu na balkon, wyskocz przez balustradę z prawej strony. Wóz prowadzić będzie Hosea, więc możesz zająć się przy tym likwidacją wrogów nadciągających za waszymi plecami. Gdy sytuacja się uspokoi, dojedziecie do obozu, po czym misja zostanie zakończona.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami