Red Dead Redemption 2 - petroglify, rzeźby w skale (mapa): misja Geologia dla początkujących

Gdzie znaleźć wszystkie petroglify w RDR 2.

W grze Red Dead Redemption 2 odkryjesz wiele znajdziek i sekretów. Jednym z nich są petroglify, czyli płaskorzeźby w skale związane z misją poboczną Geologia dla początkujących. Jej ukończenie wymaga wykonania interakcji na 10 petroglifach rozsianych w całym świecie gry.

Poszukiwania rzeźb w skale, czyli petroglifów w RDR 2 rozpocznij od aktywowania wspomnianego zadania dodatkowego dla nieznajomego. Zrobisz to rozmawiając z mężczyzną przy niewielkiej chatce, którą znajdziesz we wskazanym na poniższym obrazku miejscu - na północny zachód od Strawberry.

Po wykonaniu interakcji na wszystkich petroglifach możesz udać się na najbliższą pocztę - wybierz wówczas opcję nadania przesyłki, aby przekazać współrzędne dla Francisa Sinclaira, bo właśnie tak nazywa się zleceniodawca.

red_dead_redemption_2_petroglify_misja

Gdy prześlesz dane wszystkich rzeźb w skale, czyli petroglifów, po 24 godzinach także udaj się na pocztę, aby odebrać nagrodę (m.in. burbon i skalną figurkę), a także zaproszenie na spotkanie - okaże się, że zleceniodawca zadania poskładał wszystkie rzeźby w całość.

Wszystkie petroglify (rzeźby w skale) w Red Dead Redemption 2

Na poniższej mapie - którą możesz powiększyć klikając w nią lub w link pod obrazkiem - oznaczyliśmy wszystkie 10 petroglifów w RDR 2. Pod mapą znajdują się także opisy, w którym miejscu znajdują się skalne rzeźby, a także fragmenty mapy w powiększeniu, aby ułatwić poszukiwania.

red_dead_redemption_2_petroglify_mapa

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

#1 - pierwszy z petroglifów w RDR 2 znajdziesz przy południowo-zachodnim brzegu jeziora Owanjila. Możesz tam dotrzeć pieszo lub ostrożnie - ze względu na wielkie kamienie na linii brzegowej - konno. Rzeźba skalna jest skierowana w stronę wody.

red_dead_redemption_2_petroglify_01

#2 - przy literze „T” w napisie West Elizabeth na mapie, tuż przy górskiej i bardzo wąskiej ścieżce. Podróżując tam konno nie używaj galopu, aby zminimalizować ryzyko runięcia w przepaść.

red_dead_redemption_2_petroglify_02

#3 - na północny zachód od stacji kolejowej Flatneck, na jednej ze skał. Najłatwiej dotrzesz tam od strony wschodniej.

red_dead_redemption_2_petroglify_03

#4 - niemal na samym końcu górskiej, zimowej ścieżki przy Mount Hagen. Petroglif jest dużych rozmiarów i trzymając się drogi ciężko go przegapić.

red_dead_redemption_2_petroglify_04

#5 - na jednej ze skał przy korycie rzeki Whinyard Strait. Petroglif jest najłatwiej zlokalizować znajdując się na wschodnim brzegu rzeki.

red_dead_redemption_2_petroglify_05

#6 - petroglif znajduje się na jednej ze skał i jest skierowany w kierunku przepaści, na wschód. Nie jest widoczny ze ścieżki, dlatego musisz zeskoczyć na półkę skalną od strony zachodniej lub skorzystać z niewielkiej i bardzo wąskiej ścieżki kilka kroków dalej, w kierunku południowym.

red_dead_redemption_2_petroglify_06

#7 - kolejna rzeźba skalna również znajduje się nad przepaścią i także skierowana jest na wschód. Najlepiej jest tam dotrzeć od południa, zbaczając od razu ze ścieżki prowadzącej wzdłuż fortu położonego nieopodal.

red_dead_redemption_2_petroglify_07

#8 - na południe od Moonstone Pond znajdują się niewielkie góry, a na jednej z nich, przy kwiecistej łące, jest wyżłobiona piramida. To właśnie kolejny petroglif.

red_dead_redemption_2_petroglify_08

#9 - niemal bezpośrednio na wschód i lekko na północ od chatki Deer Cottage, na jednej ze skał.

red_dead_redemption_2_petroglify_09

#10 - przy północno-wschodnim brzegu jeziora Elysian Pool, na jednej ze skał. Warto wybrać się tam za dnia, gdyż w nocy jest słabo widoczny.

red_dead_redemption_2_petroglify_10

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami