Red Dead Redemption 2 - legendarne zwierzęta: kojot

Dziki pies z legowiskiem przy chacie.

Tak jak wiele innych gatunków zwierząt w RDR 2, kojot też ma wyjątkowego - legendarnego - przedstawiciela. To osobnik trudniejszy do złapania, ale z pozyskanych z niego składników możemy wykonać unikalne ubrania i ozdobę.

Aby zapolować na legendarnego kojota, udaj się na północny zachód od Saint Denis. To kraina Lemoyne, a ty musisz znaleźć się pod literą „L” w tej nazwie (1).

k2

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Kiedy dojedziesz na miejsce i zobaczysz komunikat o wkroczeniu na terytorium zwierza, aktywuj Sokoli wzrok i poszukaj znaku zapytania. Tam znajduje się pierwsza wskazówka.

Zbadaj odchody i podążaj zaznaczonymi na złoto śladami. Kolejny punkt, do którego musisz się udać, znajduje się na zboczu polany. Uważaj na grzechotniki i zwykłe kojoty.

k3

Skręć w lewo - ostatni ślad znajduje się zaledwie kilkanaście metrów dalej. Wskazówka skieruje cię w stronę drewnianej chaty - tam będzie przechadzał się legendarny kojot.

Gdy zwierzę będzie w zasięgu twojego wzroku, aktywuj Zabójczą precyzję i oddaj jak najwięcej strzałów w głowę.

k4

Gdy uporasz się z drapieżnikiem, oskóruj go i udaj się do trapera, gdzie sprzedasz zdobycz. Unikalną ozdobę z pozyskanych składników wykonasz natomiast u pasera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami