Wikiński toporek jest jedną z unikatowych broni w Red Dead Redemption 2. Można go wyposażyć zamiast zwykłego noża, ale można atakować nim nie tylko wręcz, ale też rzucając w cel.

Co więcej, obok tej wyjątkowej broni z RDR 2 znaleźć możemy też hełm wikingów. Jak zdobyć te przedmioty? Jest to bardzo proste. Wystarczy znaleźć odpowiednią lokację.

Stary grobowiec

Opisywane przedmioty znajdują się w starym grobowcu. Jest to miejsce w ogóle nie oznaczone na mapie w grze. Znajduje się na północny-zachód od miasta Annesburg, dlatego dobrze, jeśli mamy odblokowaną podróż do tego miasta za pomocą dyliżansu.

Jeśli nie, to do miejsca tego można dotrzeć z Emerald Ranch.

mapatoporek

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Grobowiec nie jest szczególnie ukryty. Znajduje się w lesie, między drzewami, ale niedaleko drogi. Struktura jest wykopana w ziemi, dlatego nie widać jej za bardzo z większej odległości.

rdr2grobowiec

Po dotarciu na miejsce wystarczy zejść do środka. W samym centrum, przy ołtarzu ze szkieletem, znajdziemy toporek wbity w jedną z czaszek.

rdr2toporek

Skręcając w jeden z korytarzy (zalecamy zapalić latarnię), znajdziemy też na półce hełm, który możemy założyć zamiast kapelusza. To dosyć nietypowe nakrycie głowy.

rdr2helm

Reklama

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały