Red Dead Redemption 2 - wikiński toporek i hełm, jak je znaleźć

Gdzie jest nietypowa broń.

Wikiński toporek jest jedną z unikatowych broni w Red Dead Redemption 2. Można go wyposażyć zamiast zwykłego noża, ale można atakować nim nie tylko wręcz, ale też rzucając w cel.

Co więcej, obok tej wyjątkowej broni z RDR 2 znaleźć możemy też hełm wikingów. Jak zdobyć te przedmioty? Jest to bardzo proste. Wystarczy znaleźć odpowiednią lokację.

Stary grobowiec

Opisywane przedmioty znajdują się w starym grobowcu. Jest to miejsce w ogóle nie oznaczone na mapie w grze. Znajduje się na północny-zachód od miasta Annesburg, dlatego dobrze, jeśli mamy odblokowaną podróż do tego miasta za pomocą dyliżansu.

Jeśli nie, to do miejsca tego można dotrzeć z Emerald Ranch.

mapatoporek

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Grobowiec nie jest szczególnie ukryty. Znajduje się w lesie, między drzewami, ale niedaleko drogi. Struktura jest wykopana w ziemi, dlatego nie widać jej za bardzo z większej odległości.

rdr2grobowiec

Po dotarciu na miejsce wystarczy zejść do środka. W samym centrum, przy ołtarzu ze szkieletem, znajdziemy toporek wbity w jedną z czaszek.

rdr2toporek

Skręcając w jeden z korytarzy (zalecamy zapalić latarnię), znajdziemy też na półce hełm, który możemy założyć zamiast kapelusza. To dosyć nietypowe nakrycie głowy.

rdr2helm

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami