W Assassin's Creed Odyssey odwołano kolejne czasowe wydarzenie

Należy uzbroić się w cierpliwość.

Ubisoft po raz kolejny anulował związane z polowaniem na specjalnego najemnika tygodniowe wydarzenie w Assassin's Creed Odyssey. Twórcy gry natknęli się na problemy, które starają się rozwiązać.

Początkowo akcja miała odbyć się 17 października, ale niespodziewane trudności zmusiły deweloperów do zmiany planów. We wpisie na Twitterze oznajmili, że druga próba również zakończyła się niepowodzeniem.

Autorzy jednocześnie zapewnili, że pracują nad rozwiązaniem usterek uniemożliwiających przeprowadzenie wspomnianego wydarzenia. Nie przedstawili jednak nowego terminu rozpoczęcia misji.

Zobacz też: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Ubisoft przygotował dwa rodzaje tygodniowych wyzwań, które miały być uruchamiane naprzemiennie. Poza polowaniem na najemników, gracze zajmują się walką ze specjalnymi okrętami - co ciekawe, pierwsza akcja ze statkiem odbyła się bez przeszkód.

Assassin's Creed Odyssey dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One. Wydawca twierdzi, że gra sprzedaje się powyżej oczekiwań, choć na razie nie przedstawiono konkretnych danych na ten temat.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami