Dzisiaj spadło embargo nie tylko na recenzje Red Dead Redemption 2, ale również na innego rodzaju materiały związane z grą. Pojawiło się więc szereg fragmentów rozgrywki z najnowszej gry studia Rockstar.

Uwaga - możliwe spoilery!

Serwis IGN opublikował film - zarejestrowany w rozdzielczości 4K - przedstawiający sam początek kampanii fabularnej, a konkretnie pierwsze 20 minut zabawy. Bohaterów dopadła śnieżyca i musieli znaleźć bezpieczne schronienie.

Własny materiał przygotował także magazyn Game Informer. Redakcja podkreśla jednak, że wideo nie ujawnia żadnych szczegółów na temat historii - skupiono się jedynie na eksploracji wirtualnego Dzikiego Zachodu, pomijając wszelkiego rodzaju misje.

Podczas eksploracji dziennikarze podjęli się realizacji aktywności pobocznych. Pokazano więc między innymi polowanie na zwierzęta, a także strzelaniny z napotykanymi przez Arthura Morgana bandytami.

Natomiast GameSpot opublikował film pokazujący przykładową bójkę w barze. W trakcie potyczki bohater potrafi zadawać ciosy pięściami i nogami, chwytać oponenta, a także unikać wrogich ataków.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje jutro, 26 października, na PS4 i Xbox One. „Tytuł jest jak dobry, ale wielogodzinny film - jego zalety odkrywasz wtedy, gdy totalnie zaangażujesz swoją uwagę. Wówczas wszystkie napotkane wady po prostu przestają mieć znaczenie” - czytamy w naszej recenzji.

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.