Fallout 76 zaoferuje tryb z elementami battle royale

Hunter/Hunted Radio.

Twórcy Fallout 76 ujawnili szczegóły na temat rozgrywki PvP, czyli rywalizacji z innymi graczami. W produkcji pojawi się Hunter/Hunted Radio - tryb z elementami zabawy znanymi z battle royale.

W przeznaczonym dla minimum czterech osób wariancie celem jest zlikwidowanie wskazanego użytkownika. Należy jednak uważać, ponieważ ofiara może postawić zdecydowany opór swojemu zabójcy.

Po pozbyciu się przeciwnika, gracz otrzyma zadanie wyeliminowania kolejnego uczestnika zabawy. Wygra ten, kto jako ostatni zostanie przy życiu. Każde zmaganie potrwa maksymalnie godzinę, a wraz z upływem czasu zmniejszy się - niczym w PUBG i Fortnite - dostępna arena.

Warto również zaznaczyć, że za likwidowanie oponentów gra przyzna punkty doświadczenia i kapsle. Wysokość nagród będzie zależała od liczby zabójstw, choć wzrost zatrzyma się po szóstym zabitym wrogu.

01
Dostęp do trybu Hunter/Hunted Radio uzyskamy z poziomu Pip-Boya

Możliwość atakowania innych użytkowników otrzymamy po osiągnięciu 5. poziomu. Dopóki jednak rywal nie odpowie na zaczepki ogniem, zadamy niewielkie obrażenia - w ten sposób Bethesda chciała zapobiec zjawisku nękania graczy.

Po przyjęciu wyzwania przez wroga, produkcja ukryje pozycję obu uczestników na mapie - położenie wskaże jedynie czerwona kropka na kompasie. Za pokonanie przeciwnika, dostaniemy określoną liczbę kapsli, zależną od poziomu oponenta.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada. Wcześniej odbędą się jednak testy gry - jutro w nocy rozpoczną się na Xbox One, a 30 października na PC i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami