Assassin's Creed Odyssey - grobowce: Paros (Alkajosa)

Docieramy do grobowców i plądrujemy je.

Nawet tak mały region, a w zasadzie wyspa, może skrywać ciekawe miejsca, jakim są niewątpliwie grobowce. I tak właśnie jest z Wyspą Paros.

Choć znajduje się tu tylko kilka ciekawych punktów, to wśród nich mieści się grobowiec, w którym ukryta jest starożytna stela. Odkrycie jej zapewni dodatkowy punkt zdolności, który wykorzystać można do rozwinięcia postaci.

Grobowiec Alkajosa

Grobowiec Alkajosa znajduje się w północnej części Atolu, mniejszej wyspy, która wchodzi w skład archipelagu Wyspy Paros.

Jeśli nie możesz znaleźć tej lokacji, skorzystaj z naszej mapy, gdzie zaznaczyliśmy wszystkie najważniejsze miejsca w tym regionie: Assassin's Creed Odyssey - Paros: mapa

Do pomieszczenia, gdzie znajduje się starożytna stela, prowadzą dwie drogi. Poniżej przedstawiamy łatwiejszy wariant dotarcia do celu.

096

Gdy dotrzesz do pomieszczenia, na środku którego stoi posąg, skręć w lewo. Na końcu korytarza, po prawej stronie, znajduje się podniszczona ściana (1). Uderz w nią i przejdź przez wyrwę.

097

W kolejnym korytarzu natkniesz się na węże. Po lewej stronie przesuń regał (2) i wejdź do pomieszczenia. W środku znajdziesz starożytną stelę oraz skrzynię ze skarbem. Uważaj jednak na pułapki, które ustawione są w komnacie (pierwsza znajduje się za regałem, a druga na środku pomieszczenia).

Wyjdź z grobowca tą samą drogą, którą dotarłeś do pomieszczenia ze starożytną stelą, czyli: skręć w prawo, a potem korytarzem idź w kierunku komnaty z posągiem, a następnie ponownie skręć w prawo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami