Assassin's Creed Odyssey - Dziedzictwo

Misja, w której ustalamy tożsamość prawdziwego ojca bohatera i odkrywamy Atlantydę.

W trakcie kampanii fabularnej, a konkretnie w rozdziale Spotkanie dotrzesz w ramach misji głównej Modlitwy matki na wyspę Naksos oraz poszukiwanej rodzicielki głównego bohatera.

Podczas kolejnych zadań Myrrine ujawni pewne wskazówki związane z prawdziwym ojcem. Okaże się, że prowadzą one na Wyspy Wulkaniczne. Po dotarciu na miejsce (A) wyjdź na ląd i skieruj się do ruin. Przeszukaj skrzynię i przeczytaj dokument, który w niej znajdziesz.

Będzie w nim mowa o zamkniętych drzwiach, które można otworzyć przy pomocy luster i światła. Jeśli panuje dzień, to pomedytuj i poczekaj na zmrok. Zlokalizuj pierwsze lustro i podążaj za snopem światła (1).

Uwaga - chociaż nie jest to zadanie obowiązkowe, to warto je wykonać, ponieważ otwiera nowy rozdział związany z Atlantydą.

d064

Jeśli kolejne lustra są zablokowane (2) to niszcz lub przesuwaj przeszkody. Kontynuuj w ten sposób, aż snop dotrze do ostatniego punktu, dzięki czemu kamienne wrota się otworzą.

d065

Rusz przed siebie i wskocz do wody. Wypłyń na powierzchnię i zacznij kierować się w głąb jaskini. Pomieszczenia z lawą przechodź przeskakując po kamiennych platformach (3, 4).

Na końcu drogi dotrzesz do rozległej sali z tajemniczym elementem. Zbliż się do niego, a po chwili rozpocznie się scenka z Pitagorasem. Następnie przeniesiesz się do teraźniejszości i po scenie w budynku znajdziesz się pod wodą ze sprzętem do nurkowania.

Podążaj przez kolejne jaskinie i tunel, aż dotrzesz do tego samego miejsca, do którego dotarł bohater z przeszłości. W tym momencie zadanie się zakończy, a w dzienniku pojawi się nowa misja o nazwie Wrota Atlantydy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami