Call of Duty z nutką CS-a. Gramy w tryb Skok w Black Ops 4

Bitwa o pieniądze.

Skok to jeden z nowych trybów w Call of Duty: Black Ops 4. Postanowiliśmy zaprezentować rozgrywkę tego typu w nowym materiale wideo z wersji gry na PC.

Tryb czerpie inspiracje z popularnego Counter-Strike'a. Co prawda nie podkładamy i nie rozbrajamy bomb, ale przez cały mecz gromadzimy fundusze na ekwipunek.

Pierwszą rundę zaczynamy tylko z pistoletami, a dopiero w miarę postępów możemy pozwolić sobie na zakup pancerza, karabinu czy dodatkowych gadżetów.

Celem w każdej rundzie jest zdobycie torby z pieniędzmi. Drużyna, która ją przechwyci, musi udać się do wyznaczonego punktu ewakuacji. W tym trybie możemy też reanimować pokonanych sojuszników, niczym w Rainbow Six Siege czy trybie Blackout.

Black Ops 4 zadebiutowało 12 października. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem, a tryb multiplayer przypadł do gustu fanom cyklu. Nasza recenzja gry już jutro.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami