Skip to main content

Battle royale z Black Ops 4 darmowe na PC, PS4 i X1 do końca kwietnia

Plus: informacje o nowej mapie.

Blackout, czyli tryb battle royale z Call of Duty: Black Ops 4, jest od wczoraj dostępny za darmo na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zabawa toczy się domyślnie na dwóch mapach, a do dyspozycji graczy została oddana cała zawartość trybu. Darmowa wersja nie posiada zatem żadnych ograniczeń względem premierowej edycji.

Warto przypomnieć, że aby bawić się w sieciowym trybie Blackout na konsolach PS4 i X1, należy posiadać stosowną subskrypcję: PS Plus dla konsoli Sony i Xbox Live Gold dla urządzenia Microsoftu.

Warto wspomnieć, że postęp osiągnięty w darmowym okresie zostanie całkowicie przeniesiony do pełnej wersji gry, jeśli gracz zdecyduje się później na kupno tytułu.

Zobacz na YouTube

W Blackout zadebiutowała również druga mapa - Alcatraz. Tytułowa wyspa, którą główną atrakcją pozostaje opuszczony gmach więzienia, dostępna jest na razie tylko na PS4.

Mapa trafi na pozostałe platformy, chociaż data premiery na pecetach i konsoli Xbox One nie jest jeszcze znana. Biorąc pod uwagę fakt, że ekskluzywna zawartość dla PS4 trafiała na pozostałe systemy zwykle po około tygodniu, zabawy na Alcatraz dla wszystkich powinniśmy spodziewać się dopiero po najbliższym weekendzie.

„Blackout jest ambitnym i godnym uwagi dodatkiem” - tak o trybie battle royale napisaliśmy w naszej recenzji Call of Duty: Black Ops 4. Gra zadebiutowała 12 października 2018 na PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz na YouTube

Read this next