Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty 2020 to Black Ops Cold War - potwierdzają źródła

Akcja w czasach Zimnej Wojny.

Tegoroczna odsłona Call of Duty ukaże się podtytułem Back Ops Cold War - potwierdzają źródła naszych kolegów z brytyjskiego Eurogamera.

Redakcja pozyskała informacje po tym, jak wczoraj Okami - internauta zajmujący się wyszukiwaniem ciekawostek i niepotwierdzonych wieści z branży - opublikował na Twitterze grafikę ze starszej odsłony cyklu, ale z doklejoną wspomnianą nazwą.

Podtytuł potwierdza poprzednie doniesienia, jakoby nowe Call of Duty miałoby być osadzone w czasach Zimnej Wojny. Gracze wezmą podobno udział w wydarzeniach rozgrywających się w rożnych okresach i trafią między innymi do Wietnamu.

Zobacz na YouTube

Gra jest ponoć rebootem podserii Black Ops, w stylu analogicznej próby zresetowania współczesnej odnogi cyklu wraz z ubiegłorocznym Modern Warfare. Co ciekawe, do produkcji najprawdopodobniej nawiązują przedmioty odnalezione w bunkrach w darmowym Warzone.

Źródło: Eurogamer.net

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Black Ops 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze