Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 4 w czerwcowym Humble Bundle Monthly

Ale w edycji bez trybu Zombie.

Przedstawiciele sklepu Humble Bundle ujawnili pierwszą grę z czerwcowej oferty Humble Bundle Monthly. Subskrybenci otrzymają strzelankę Call of Duty: Black Ops 4 w wydaniu Battle Edition.

To specjalna i oferowana po niższej cenie wersja, która pozbawiona jest nastawionego na kooperację wariantu Zombie. W skład pakietu wchodzą więc tylko rozbudowany multiplayer i tryb battle royale o nazwie Blackout.

W ostatniej z wymienionych opcji zasady są podobne, jak w konkurencyjnych PUBG i Fortnite: wyskakujemy z transportera i lądujemy na wyspie, gdzie szukamy ekwipunku i broni. Prowadzić możemy też szereg pojazdów - w tym łodzie i helikoptery. Grać możemy solo lub w drużynie.

Call of Duty: Black Ops 4 rozgrywa się w niedalekiej przyszłości

Kolejne gry z czerwcowej oferty zostaną ujawnione 8 czerwca. Osoby decydujące się na wykupienie subskrypcji teraz, dostęp do Call of Duty: Black Ops 4 uzyskają natychmiast. Cena za miesiąc wynosi 12 dolarów (około 46 zł), ale w dowolnym momencie można anulować opłacanie abonamentu.

Korzystający z usługi co 30 dni otrzymują zestaw kilku produkcji, o łącznej wartości ponad 100 dolarów. Majowa oferta obejmowała na przykład Assassin's Creed Origins oraz takie niezależne tytuły, jak Wandersong i Finding Paradise.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops 4 - poradnik i najlepsze porady

Abonenci mogą też liczyć na 10 procent rabatu na zakupy w sklepie Humble Bundle. Poza tym 5 procent wpłat przeznaczanych jest na cele charytatywne - w tym miesiącu fundusze powędrują na konto Call of Duty Endowment, czyli fundacji wspierającej weteranów wojskowych.

Źródło: Humble Bundle

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze