Fallout 76 - ujawniono mapę gry

Wirginia Zachodnia w wersji postapokaliptycznej.

W trakcie zorganizowanej niedawno dla przedstawicieli mediów prezentacji Fallout 76 deweloperzy z Bethesdy ujawnili pełną mapę nastawionej na sieciową rozgrywkę produkcji.

Grafikę pokazującą Wirginię Zachodnią, w której osadzono akcję kolejnej odsłony cyklu, opublikowała redakcja serwisu GameSpot. Na ilustracji umieszczono zróżnicowane lokacje (bez nazw) - przykładowo w lewej części znajduje się tytułowa Krypta 76.

Nie przedstawiono jednak skali mapy, więc nie wiadomo, ile czasu zajmie przejście całej planszy wzdłuż i wszerz. Wcześniej twórcy obiecywali, że jest czterokrotnie większa od obszaru dostępnego w Fallout 4.

01
Mapa Wirginii Zachodniej

Zobacz też: Fallout 76 to przyjemny kompromis

W najnowszej części serii gracze zwiedzą radioaktywne pustkowia wspólnie z innymi użytkownikami, choć pojawi się możliwość zabawy w pojedynkę. Nie zabraknie szeregu zadań i aktywności do wykonania.

Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada. W planach są testy gry - 23 października rozpoczną się na Xbox One, a 30 października na PC i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami