Gameplay z Assassin's Creed Odyssey pokazuje wielką bitwę i eksplorację

Oraz żeglugę morską.

Serwisy, które uzyskały dostęp do Assassin's Creed Odyssey, zaczęły publikować materiały prezentujące fragmenty rozgrywki z gry. Nagrania koncentrują się na różnych elementach tytułu.

Gameplay udostępniony przez IGN skupia się na eksploracji starożytnej Grecji. Kierujący poczynaniami Alexiosa dziennikarze podejmują się zróżnicowanych aktywności, biorąc na przykład udział w wielkiej bitwie między Spartanami a Ateńczykami.

W starciu naprzeciwko siebie staje kilkudziesięciu żołnierzy. Celem jest zmniejszenie paska wskazującego na siły wroga do zera poprzez eliminowanie kolejnych przeciwników. W filmie pokazano też morską żeglugę.

Własny materiał opublikował również magazyn Game Informer. Redakcja także skoncentrowała się na ogólnej eksploracji i realizacji różnych aktywności, ale na główną bohaterkę wybrała Kassandrę.

Akcję kolejnej odsłony cyklu o zabójcach w kapturach osadzono w starożytnej Grecji, czyli przed wydarzeniami przedstawionymi w ubiegłorocznym Origins. Twórcy rozbudowali elementy RPG i położyli nacisk na podejmowanie decyzji wpływających na przebieg fabuły.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami