Ukryta wiadomość w nowej grafice z Cyberpunk 2077

Krótkie komunikaty.

Użytkownicy forum Reddit znaleźli ukryte wiadomości w jednej z opublikowanych przez CD Projekt Red grafik koncepcyjnych z Cyberpunk 2077. Chodzi o obrazek przedstawiający siedzącego mężczyznę z psem u boku (dzięki, GamingBolt).

W prawym górnym rogu znaleziono link, który prowadzi do strony z kolejną grafiką oraz napisem „M0r3 7h4n m3375 7h3 3y3”, czyli „More than meets the eye” (coś więcej niż widać na pierwszy rzut oka).

cp1

Jeden z użytkowników forum po użyciu edytora XML i skorzystania z szyfru Cezara odnalazł kolejną zagadkową wiadomość: „Can't talk. They're watching. Need my TT insurance renewed ASAP. Use the provided ID. Counting on you”, co oznacza „Nie mogę rozmawiać. Oni obserwują. Muszę jak najszybciej odnowić moje ubezpieczenie TT. Liczę na ciebie”.

Nie wiadomo, co CD Projekt Red chce przekazać ukrytymi komunikatami, ale to nie pierwszy raz, kiedy w materiałach z Cyberpunk 2077 znaleziono sekrety. W zwiastunie z E3 ukryto długą wiadomość o Cyberpunk 2077 - mikrotransakcjach, wielkości gry i procesie produkcyjnym.

Oprócz grafiki z psem opublikowano też trzy inne - to sceny, które widzieliśmy już w zwiastunie.

cp2
cp3
cp4

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xbox One. Data premiery nie jest znana.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami