Cyberpunk 2077 z zaawansowanym systemem romansowania

Więcej opcji niż w Wiedźminie 3.

Podczas zamkniętego pokazu Cyberpunk 2077 przedstawiono między innymi scenę romansu. Dziennikarze serwisu Game Informer postanowili zapytać deweloperów z CD Projekt RED o szczegóły dotyczące bliższych relacji w grze.

- Będzie podobnie jak w Wiedźminie, ale bardziej różnorodnie - mówi Patrick Mills, projektant zadań. „Mamy teraz o wiele więcej opcji. Sam decydujesz, kim chcesz być, a to oznacza też określenie preferencji seksualnych”.

- Geralt był postacią, której seksualność definiowały powieści, opowiadania i poprzednie gry z serii. W Cyberpunk 2077 to decyzja graczy. Mamy homoseksualne postacie niezależne, są też bohaterowie biseksualni i oczywiście heteroseksualni. Chcemy ich przedstawić jak prawdziwe osoby, które mają własne preferencje - dodaje deweloper.

cp2
Night City to miasto miłości i śmierci

Przypomnijmy, że w rozmowie z Eurogamerem Mills ujawnił, że w grze znajdzie się opcja zawierania znajomości na jedną noc, jak i długich, znaczących relacji.

- Planujemy stworzyć poważne, skomplikowane związki, które gracz będzie kontynuował w trakcie gry, ale pojawi się również możliwość niezobowiązujących spotkań, które nie będą miały takiego znaczenia - tłumaczy projektant poziomów.

Z możliwością wyboru płci postaci i preferencjami seksualnymi napotkanych postaci wiążą się pewne ograniczenia - nie z każdym nawiążemy głębszą relację.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 to RPG z otwartym światem i elementami strzelanki. Widok ograniczono do perspektywy FPP. Kierujemy postacią nazwaną „V” a akcja rozgrywa się w Night City - niebezpiecznej, ale kolorowej i szalonej metropolii.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (16)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

The Last of Us 2 zakazane na Bliskim Wschodzie?

Gracze nie mogą zamówić tytułu w arabskim PS Store.

Komentarze (16)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami