Cyberpunk 2077 z ukrytą wiadomością w trailerze z E3

Gra otrzyma dodatki, zabraknie mikrotransakcji i inne.

Podczas konferencji Microsoftu CD Projekt Red zaprezentował kolejny zwiastun Cyberpunk 2077. Choć sam materiał przedstawiał informacje na temat produkcji, pomiędzy ujęciami ukryto długą wiadomość dla graczy, którą wyświetlono na bardzo krótką chwilę.

Przedstawiciele studia wytłumaczyli, że po opublikowaniu pierwszego teasera w 2013 „usunęli się w cień”, ponieważ chcieli mieć już coś konkretnego do pokazania następnym razem. Sprawę skomplikowała również praca nad rozszerzeniami do Wiedźmina 3.

Zaznaczono ponadto, że Cyberpunk 2077 to prawdziwe RPG „napędzane historią”. „Będziecie mogli stworzyć własną postać i... cóż, resztę pokażemy na naszym stanowisku podczas targów. Bądźcie gotowi!” - napisano.

Kolejna część komunikatu to odpowiedzi na najbardziej nurtujące graczy pytania. W kwestii premiery gry, sytuacja się nie zmienia - studio poda konkretną datę dopiero wtedy, gdy będzie na to gotowe. Zapewniono, że głównym celem jest jakość produkcji.

Na pytanie, jak duży jest Cuberpunk 2077, deweloperzy odpowiadają „Naprawdę duży, lecz by być szczerym, nie mamy pojęcia. Kiedy wszystko zostanie »złożone«, podamy konkretne informacje. I zrobimy to przed oferowaniem zamówień przedpremierowych”.

W kwestii darmowych i płatnych dodatków oraz rozszerzeń możemy się spodziewać „nie mniej niż w przypadku Wiedźmina 3”. Podobnie jak poprzednia gra, Cyberpunk 2077 zadebiutuje bez zabezpieczeń DRM na PC.

Ostatnią poruszoną kwestią są mikrotransakcje. CD Projekt Red odpowiedziało krótko: „W RPG dla jednego gracza? Oszaleliście?”.

Ciekawostką jest fakt, że oprócz tajnego komunikatu, deweloperzy ukryli w zwiastunie Cyberpunk 2077 kody do Wiedźmina 3. Grę za darmo otrzymało trzech szczęśliwców, którzy ubiegli innych (dzięki, Polygon).

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami