Star Citizen oferuje zestaw statków kosmicznych za 27 tys. dolarów

Ofertę poznamy za jedyny tysiąc.

Symulator kosmiczny Star Citizen wciąż znajduje się we wczesnej fazie rozwoju. Deweloperzy od lat sprzedają jednak statki kosmiczne i inne przedmioty do wykorzystania w grze - nawet takie, których nie można jeszcze przetestować w wersji alpha. Teraz do oferty dołączył zestaw pojazdów za 27 tys. dol.

Co ciekawe, pełny skład paczki Legatus Pack możemy zobaczyć tylko wtedy, gdy wydaliśmy w sklepie RIS co najmniej tysiąc dolarów.

Od 2014 roku twórcy otrzymali od graczy prawie 200 mln dol. Nie tylko za pośrednictwem sklepu ze statkami, ale też ze zbiórki na Kickstarterze. Dostępna obecnie wersja Star Citizen pozwala zwiedzać niewielki fragment galaktyki, bez wielu atrakcji.

Finalna wersja trybu sieciowego ma zaoferować ogromny świat, w którym użytkownicy będą mogli pełnić przeróżne role - od handlarza po pirata. Możliwe będzie też lądowanie na planetach, budowanie własnych baz. Pojawi się też aspekt walki żołnierzem w trybie FPP.

Podobno przed końcem roku ukaże się pierwsza część fabularnej kampanii Squadron 42, gdzie w rolach głównych wystąpią między innymi Gary Oldman i Mark Hamill.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz dołączył do nas w 2013 roku. Zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami