Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan zamienił pokój w kokpit statku ze Star Citizen

Wydał skromne 30 tys. dolarów.

Popularny youtuber z Tajlandii najwyraźniej bardzo lubi Star Citizen. Postanowił bowiem zamienić swój pokój w kokpit statku kosmicznego, przypominającego jeden z modeli w grze.

Proces budowy zaczyna się w okolicach piątej minuty powyższego filmu. Jak widać, „Bankii” poszedł na całość i postawił na kompletny remont, by w jak największym stopniu zbliżyć się wyglądem do jednostki o nazwie Crusader Hercules.

Całość zmontowano najpierw w warsztacie architekta, by w kawałkach przenieść następnie do domu gracza. Są nawet rozsuwane drzwi, a do tego pełnia funkcji pozwalających grać w Star Citizen: trzy 65-calowe telewizory, komputer z RTX 3090 oraz... kierownica, ale to zapewne do innych tytułów.

Jest też rozbudowana klimatyzacja, a nawet mini-kuchnia (i dwie gaśnice), by pod ręką zawsze była kawa. Sterowanie umożliwia dedykowana aplikacja na telefonie.

Mężczyzna zapewnia, że wydał równowartość około 30 tysięcy dolarów. Automatyczne drzwi kosztowały podobno 1,7 tys., a wbudowana kuchnia - 1,4 tys. Same światełka LED pochłonęły 860 dolarów.

Read this next