Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Citizen w formie. Statki za tysiące dolarów wyprzedane w minuty

Choć jeszcze nie istnieją.

Wolne tempo prac nad Star Citizen najwyraźniej nie przeszkadza fanom, którzy nadal chętnie sięgają po statki kosmiczne. Nawet te jeszcze nieistniejące i wycenione na tysiące dolarów.

Jak komentują gracze na Reddicie, wystarczyło kilka minut, by rzadkie modele wyprzedały się we wbudowanym sklepie. Mówimy o dobrach cyfrowych, których teoretycznie zabraknąć nie powinno. Co więcej, statki jeszcze nie istnieją i nie wiadomo, kiedy się ukażą.

Najdroższe pozycje z najnowszej oferty to wielkie niszczyciele Javelin-ILW za 3 tys. dolarów. Jest też model „Warbond”, oferujący dodatkowe bonusy. Do tego mniejsze fregaty - Idris-ILW.

Skrót w nazwie oznacza „Invictus Launch Week”, wydarzenie specjalne umożliwiające między innymi darmowe granie w Star Citizen, trwające do 3 czerwca. Nie brakuje także ofert sprzedaży nowych modeli kosmicznych okrętów - co kilka dni zmienia się promowany producent.

Prawie jak NFT

Wymienione wyżej modele to dzieła stoczni Aegis. 25 maja przyjdzie okazja na kolejne fikcyjne firmy, jak Hercules Starlifter od korporacji Crusader, także w nowej wersji bombowca - A2. Z zakupem zapewne trzeba się będzie pośpieszyć.

Oddając nieco honoru Star Citizen, mowa o unikatowych i ogromnych modelach. Są też dużo tańsze i już teraz dostępne w grze statki, jak - nadal od Aegis - Avenger Titan za niecałe 69 dolarów czy Avenger Stalker za niecałe 74 dol.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze