Ubisoft ogłosił, że jedną z produkcji, którą pokaże na tegorocznych targach E3, jest powstające od kilku lat Beyond Good & Evil 2 - prequel wydanej w 2003 roku gry akcji.

Firma poinformowała, że podczas wydarzenia zorganizuje zamkniętą prezentację projektu. W demonstracji wezmą gracze wylosowani spośród członków programu Space Monkeys, którzy przed 1 czerwca zarejestrują się na specjalnej stronie internetowej.

Wybrane osoby otrzymają darmowy bilet wstępu na E3. Wydawca podkreśla jednak, że nie pokrywa kosztów podróży, czy zakwaterowania - oba elementy należy sfinansować we własnym zakresie.

Warto jednak zaznaczyć, że Ubisoft najprawdopodobniej przedstawi Beyond Good & Evil 2 również na konferencji prasowej, poprzedzającej start właściwych targów. Ta odbędzie się 11 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Wśród innych produkcji, które wydawca przywiezie ze sobą do Los Angeles, są między innymi sieciowe The Division 2, pirackie Skull & Bones, kosmiczne Starlink: Battle for Atlas i psychologiczny thriller Transference. Niewykluczone jednak, że firma ujawni też nowe gry.

Beyond Good & Evil 2 osadzono przed narodzinami Jade - bohaterki poprzedniej części. Gracze pokierują stworzoną przez siebie postacią. W planach jest możliwość odwiedzania różnych planet. Tytuł zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami

Powiązane materiały

Najnowsze

Skasowana gra Star Wars od Visceral Games przypominała Uncharted

Twierdzi scenarzysta „Łotr 1”, który widział projekt.

ArtykułDays Gone - premiera i najważniejsze informacje

Gameplay, fabuła, świat. Wszystko, co wiemy.

Mad Box - kontroler do konsoli na grafikach koncepcyjnych

Panel dotykowy, podpowiedzi podczas gry i podświetlenie.

Windows 10 w miesięcznej subskrypcji? Szef Microsoftu o planach koncernu

Abonament nie tylko dla firm, ale też użytkowników.

Reklama