Skip to main content

„Nie miałem pojęcia, co robić” - ujawnia tester Beyond Good and Evil 2

Wrażenia z rozgrywki.

Znany dziennikarz Tom Handerson nawiązał kontakt z testerami powstającego Beyond Good and Evil 2. Z otrzymanych informacji wynika, że gra jest jeszcze daleka od ukończenia.

W artykule dla portalu Exputer, Handerson wyjaśnia, że zewnętrzne testy gry odbyły się w zeszłym miesiącu i wywarły na uczestnikach negatywne wrażenie. Jeden z testerów przyznał, że „podczas rozgrywki nie miał pojęcia, co w ogóle robi”. Inne źródło potwierdza, że „grze brakuje wyraźnego kierunku” i „potrzeba jeszcze kilku lat produkcji”, aby tytuł mógł trafić do sprzedaży.

Dziennikarz otrzymał również gameplay i zestaw zrzutów ekranu, chociaż nie mógł ich opublikować. Handerson zauważył, że dostarczone nagranie przedstawia grę o wiele bardziej „niekompletną”, niż widzieliśmy na oficjalnym zwiastunie z grudnia 2018 roku.

Insider zwraca uwagę na edytor postaci, gdzie możemy tworzyć hybrydy ludzi oraz zwierząt - na przykład człowieka-rekina lub człowieka-pandę. Nie wydaje się jednak być rozbudowany, gdyż wspomniane są jedynie „typowe opcje personalizacji”. Według dziennikarza, niespodziewane testy mogą oznaczać, że Ubisoft niedługo ujawni nowe informacje o grze. Najbliższa konferencja francuskiego wydawcy planowana jest na wrzesień.

Read this next