Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prace nad Beyond Good & Evil 2 wciąż trwają - zapewnia szef Ubisoftu

Mimo odejścia Michela Ancela.

Na niedawnej telekonferencji z inwestorami szef Ubisoftu - Yves Guillemot - zapewnił, że Beyond Good & Evil 2 nadal powstaje.

- Prace nad grą idą dobrze. Jak wiecie, świat produkcji jest fantastyczny (…). Zespół [odpowiedzialny za projekt - red.] dokonał znacznych postępów - podkreślił dyrektor generalny francuskiego wydawcy, cytowany przez serwis GameSpot.

Cover image for YouTube videoBeyond Good and Evil 2: New Gameplay Update - Augments, Vehicles, Co-Op, and Spyglass | Ubisoft [NA]

W kontekście wypowiedzi Guillemota należy wspomnieć o odejściu z ekipy z ekipy tworzącej Beyond Good & Evil 2 projektanta Michela Ancela - pomysłodawcy serii i jednego z głównych autorów sequela.

Data premiery produkcji nie jest na razie znana. Tytuł zapowiedziano kilka lat temu, ale do tej pory ujawniono stosunkowo niewiele informacji o pozycji. Niedawno zasugerowano jednak, że w przyszłym roku deweloperzy przedstawią nowe fragmenty gameplayu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Beyond Good and Evil 2

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze