Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beyond Good and Evil 2 wciąż powstaje. Ubisoft szuka animatora

„Najambitniejszy projekt”.

Studio Ubisoft Barcelona prowadzi rekrutację na stanowisko starszego animatora gameplayu. Według ogłoszenia, chodzi o pracę nad powstającym od dawna Beyond Good and Evil 2.

W opublikowanej w serwisie Twitter wiadomości zespół określa grę jako „najambitniejszy projekt Ubisoftu”. Niestety post, ani samo ogłoszenie, nie zdradzają nowych informacji na temat wyczekiwanej od lat produkcji.

Przypomnijmy, że Beyond Good and Evil 2 zostało zapowiedziane jeszcze w 2008 roku. Po pierwszym zwiastunie gracze nie otrzymali nowych informacji przez niemal dekadę, aż w 2017 roku pokazano kolejny trailer, sugerujący gruntowne przeprojektowanie tytułu.

W międzyczasie z Ubisoftu odszedł Michael Ancel, będący producentem pierwszej odsłony serii. Według raportu Bloomberga z lutego tego roku, gra wciąż jest na bardzo wczesnym etapie produkcji.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze