Nowy zwiastun Red Dead Redemption 2 już 2 maja

Ładujemy rewolwery.

Studio Rockstar Games zapowiedziało za pośrednictwem oficjalnej strony, że już w środę - 2 maja - zostanie udostępniony nowy zwiastun Red Dead Redemption 2. Będzie to trzeci materiał z gry osadzonej na Dzikim Zachodzie.

Trailer zobaczymy o godzinie 17:00 na rockstargames.com oraz na kanale YouTube. Nie podano żadnych konkretnych informacji, więc nie wiadomo, czy wideo przedstawi fragmenty rozgrywki, czy jedynie wprowadzi w historię opowiedzianą w grze.

Wraz z informacją udostępniono również grafikę przedstawiającą jedną z postaci w znanej miłośnikom pierwszej odsłony czarno-czerwonej stylistyce.

rdr
Czy zobaczymy gameplay?

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje 26 października 2018 roku. W momencie zapowiedzi gry twórcy informowali o innej dacie premiery - produkcja miała ukazać się pierwotnie jeszcze przed końcem 2017 roku.

Najważniejszą informacją zdaje się być fakt, że gra to prequel. Bohaterem jest bowiem Arthur Morgan - członek gangu Dutcha van der Linde. Do tego samego, do którego należał John Marston z pierwszego Red Dead Redemption.

Ponownie trafimy do dużego, otwartego świata, lecz ujawnione do tej pory materiały sugerują większą różnorodność lokacji niż w pierwszej odsłonie serii.

Na konferencji dla inwestorów przedstawiciele Take-Two Interactive, do którego należy Rockstar Games, poinformowali, że w produkcji pojawią się mikropłatności.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami