Monster Hunter World - mapa Baza badawcza: najważniejsze miejsca

Najważniejsze miejsca w Bazie badawczej.

Baza badawcza to miejsce, gdzie trafisz mniej więcej w połowie gry. Nie jest to tak rozbudowana lokacja jak Astera, ale znajduje się tutaj kilka obiektów, które warto poznać. W zasadzie jest to wielopoziomowy budynek, którym zarządza kobieta, kapitan trzeciej floty.

Baza badawcza jest naturalnym łącznikiem z Gnijącą Doliną a resztą świata. Prędzej czy później trafisz do tego miejsca w poszukiwaniu Zorahy Magdarosa, którego ślad właśnie prowadzi do wspominanej krainy.

Na poniższej mapie zostały zaznaczone wszystkie istotne miejsca, które będziesz odwiedzał - częściej lub rzadziej - podczas zmagań w Monster Hunter World.

049
Mapa Bazy badawczej.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

  • Safari ogonowców (1) - obiekt ten powala wysłać Grimalkiny i koleżkoty na safari w celu zbierania przez nich materiałów i składników, a także odblokowywania śledztw;
  • Wyjście z lokacji (2);
  • Zarządzaj koleżkotem (3) - umożliwia zmianę wyposażenia koleżkota lub odesłanie go do domu;
  • Skrzynia na przedmioty (4) - umożliwia zarządzanie wyposażeniem;
  • Skład zaopatrzenia (5) - w tym miejscu może zakupić podstawowe przedmioty. Sklep działa na identycznej zasadzie co obiekt w Asterze;
  • Księga zadań (6) - w tym miejscu znajdziesz Przewodniczkę oraz rozpoczniesz kolejne zadania;
  • Kapitan trzeciej floty (7).

Baza badawcza ma do zaoferowania znacznie mniej obiektów niż główna siedziba łowców potworów, Astera. Wszystkie te miejsca znajdują się również w mieście, a co za tym idzie, raczej rzadko będziemy zaglądać do lokacji zarządzanej przez panią kapitan.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami