Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Monster Hunter World: Iceborne - premiera dodatku 9 stycznia 2020 roku na PC

Nowa lokacja i nie tylko.

Firma Capcom ujawniła dokładną datę premiery dodatku Iceborne do Monster Hunter World w wersji PC. Rozszerzenie zadebiutuje 9 stycznia 2020 roku.

Wydanie komputerowe zaoferuje między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości oraz możliwość zabawy w 4K i nieograniczonej liczbie klatek na sekundę. Do tego obsługa ultrapanoramicznych monitorów i bibliotek DirectX 12.

Iceborne na konsolach PS4 i Xbox One zadebiutowało w ubiegłym miesiącu. Dodatek wprowadził do gry szereg zróżnicowanych nowości - deweloperzy z Capcomu podkreślają, że oferuje podobną ilość zawartości, co podstawowa gra.

Jednym z kluczowych elementów rozszerzenia jest niedostępna wcześniej lokacja - utrzymana w zimowej atmosferze kraina Szronisty Brzeg. Nie brakuje również kolejnych stworów, wątku fabularnego i misji, a także następnego poziomu trudności.

Iceborne przenosi graczy do zimowej lokacji

Zobacz: Monster Hunter World - Poradnik, Solucja

„Dzięki temu wspaniałemu rozszerzeniu możemy na nowo zanurzyć się na wiele godzin starć człowieka z olbrzymimi reprezentantami dzikiej natury. I jest to warte każdych pieniędzy” - głosi nasza recenzja Monster Hunter World: Iceborne.

Źródło: Polygon

Następnie: GTA: San Andreas obchodzi 15. urodziny

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze