Far Cry 4 za darmo dla nowych abonentów PS Plus

Przy zakupie subskrypcji na rok.

Sony poinformowało, że osoby, które wykupią roczny abonament PS Plus, otrzymają bonus powitalny - darmowy egzemplarz cyfrowej wersji Far Cry 4 z 2014 roku.

Oferta skierowana jest jednak tylko do użytkowników obecnie nieposiadających aktywnego konta w usłudze, ale trzeba się spieszyć - promocja zakończy się 11 lutego. Cena subskrypcji na 12 miesięcy wynosi 240 zł.

01
Pagan Min zachęca do wykupienia PS Plus

Zainteresowani dostęp do Far Cry 4 uzyskają w ciągu siedmiu dni od dołączenia do PS Plus. Gra powinna pojawić się w wirtualnej bibliotece, skąd będzie można pobrać tytuł na dysk twardy konsoli PS4.

Produkcja jest kolejną odsłoną cyklu strzelanek od firmy Ubisoft. Gracze trafiają do Kyratu - położonego w Himalajach fikcyjnego regionu, którym rządzi ekscentryczny Pagan Min.

Twórcy przygotowali otwarty świat, po którym można się swobodnie przemieszczać. Podczas zabawy odwiedzimy zróżnicowane lokacje, w tym zielone doliny, ośnieżone szczyty, a nawet krainę Shangri-La, czyli alternatywną rzeczywistość z siłami zła.

W trakcie przygody gracze skorzystają z rozmaitych broni i pojazdów. Wśród środków transportu są między innymi mały żyrokopter, kombinezon wingsuit, a nawet słoń.

„To ogromna, naturalnie wciągająca i fascynująca gra, lecz zabrakło czegoś ulotnego, jakiejś magii, mocy poprzednika. W kontekście rozgrywki twórcy prawidłowo wykorzystali dokładnie te same schematy, co w poprzedniej części, dodając sporo nowych możliwości i projektując przepiękny, dopracowany świat” - głosi nasza recenzja Far Cry 4.

Warto zaznaczyć, ze poza rocznym wariantem PlayStation Plus, w sprzedaży są też abonamenty na jeden lub trzy miesiące. Te kosztują odpowiednio 33 zł i 100 zł.

PS Plus umożliwia między innymi korzystanie z trybów sieciowych i zapewnia zniżki w sklepie PlayStation Store. Do tego comiesięczna porcja darmowych gier.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami