PUBG doczeka się dziś pierwszej łatki Xbox One, z poprawą płynności

Tydzień po premierze.

Popularne PlayerUnknown's Battlegrounds debiutowało na Xbox One dokładnie tydzień temu, lecz twórcy już dzisiaj wydali pierwszą łatkę dla tej wersji, obiecując poprawę płynności działania.

Aktualizacja powinna już być dostępna, od godziny 11:00 polskiego czasu. Wystarczy zresetować konsolę, jeśli pozostawała włączona. Wygląda na to, że serwery gry nie przestaną działać.

PUBG jest dostępne na Xbox One w wersji Preview, czyli w programie przeznaczonym dla niedokończonych wersji gier. Dlatego też częste publikowanie patchów nie powinno dziwić.

Jak potwierdziło Digital Foundry, problemy z wydajnością i spore spadki wydajności to największa bolączka PlayerUnknown's Battlegrounds na wszystkich modelach konsoli Microsoftu.

Test Digital Foundry, nie uwzględniający opisywanej łatki, potwierdził spore problemy z płynnością działania

Lista zmian i poprawek wymienia więc „pierwszą falę usprawnień wydajności i oprawy”. Pozostaje mieć nadzieję, że pierwszą po premierze, nie pierwszą w ogóle (dzięki, VG24/7).

Zobacz: PlayerUnknown's Battlegrounds - poradnik i najlepsze porady

Do tego „nieco poprawione wygładzanie krawędzi” na Xbox One oraz Xbox One S, odwrócenie sterowania na motorze oraz wyłączenie odkrytego przez graczy wsparcia klawiatury.

Deweloperzy odświeżają też elementy interfejsu, by HUD był lepiej widoczny, podobnie jak ikona gracza na mapie. Są też zmodyfikowane fryzury postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami