Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - trailer prezentuje bronie i pancerz

Dziś konserwacja serwerów.

Studio Bungie anulowało trzecią transmisję na żywo na temat dodatku Klątwa Ozyrysa do Destiny 2, by skupić się na problemach produkcji. W zamian otrzymujemy trailer zaplanowanego na 5 grudnia rozszerzenia, koncentrujący się na pominiętym temacie - broniach i pancerzach.

Wydaje się jednak, że materiał wideo przygotowano w pośpiechu - film trwa niecałą minutę, z czego gameplay obejmuje około 20 sekund, a do tego jest mnóstwo cięć, które utrudniają wychwycenie jakichkolwiek szczegółów.

Uwagę zwraca granatnik The Colony, strzelający fioletowymi robotami samodzielnie wyszukującymi cele, co na pewno przyda sie zwłaszcza w trybie sieciowej rywalizacji. Po co celować, skoro starczy strzelić i zapomnieć?

Gdzie indziej fani doszukali się także rewolweru, który do złudzenia przypomina karabin Red Death, jedną z popularniejszych pukawek w pierwszej odsłonie sieciowej strzelanki.

1
Po prawej coś, co przypomina Red Death

Na samym końcu pochwalono się także nową emotką, czyli upuszczaniem mikrofonu.

Osobno Bungie ujawniło również wymagania dla Klątwy Ozyrysa. Posiadacze zamówień przedpremierowych będą mogli zacząć pobieranie nieco wcześniej, ale nadal dopiero w dniu premiery, 5 grudnia.

Co ważne, rozmiar Destiny 2 z dodatkiem na dysku PS4 to całe 88 GB, na PC - 68 GB, a na Xbox One - 44 GB. Warto dodać, że nie są to wartości, które należy pobrać - tyle wolnego miejsca należy przygotować na HDD.

W związku z przygotowaniami do premiery rozszerzenia, dzisiaj nieaktywne będą serwery. Konserwacja potrwa od 17:00 aż do około 23:00. W sam raz na piątkowy wieczór.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami